Na rynku istniejemy od 2000r. Od tego czasu nieustannie staramy się dbać o zadowolenie naszych klientów, oferując im najwyższej jakości produkty i usługi.

Nasza firma to:

  • profesjonalne podejście do klienta
  • doświadczenie na rynku
  • setki sprzedanych pojazdów
  • fachowe porady oraz usługi
  • gwarancja legalności 
  • tylko pewne i sprawdzone samochody 

Oferujemy sprowadzone samochody z Niemiec. Wszystkie oferowane przez Nas pojazdy są przygotowane do rejestracji co oszczędza czas nabywcy do minimum. Na wszystkie pojazdy wystawiamy fakturę zakupu – gwarantujemy legalność sprzedawanych przez nas samochodów. 

W naszej ofercie znajdują się pojazdy takie jak samochody osobowe, samochody dostawcze. Dodatkowo dajemy możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu w dogodnych warunkach. Świadczymy usługi związane z transportem samochodów pod wskazany adres oraz pomoc w finansowaniu kredytowym. 

Wszystkie sprowadzone samochodu w celu jak najwyższej obsługi przechodzą gruntowy przegląd przedsprzedażowy. Na życzenie klienta wykonujemy również przegląd zerowy wraz z wymianą filtrów, olejów oraz rozrządu. 

W ciągłej sprzedaży 60-70 pojazdów. Przebieg piszemy na fakturze. Do naszego salonu łatwo traficie, znajduje się przy drodze krajowej nr 79 gdzie czeka na Was profesjonalna obsługa. Dla waszych pociech przygotowany został specjalny kącik aby miło spędziły czas. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu od 8-18.

Na życzenie klienta realizujemy również zamówienia indywidualne.

Nasz zespół zaprasza do współpracy.